خرید قسطی از دیرپرداز چگونه است؟

توسط | آبان ۱۵, ۱۳۹۸ | دسته‌بندی نشده

اقتصاد ایران سال‌هاست که در «شرایط حساس کنونی» است. مردم کمتر کشوری در جهان تجربه طولانی مواجهه با تورمی را دارند، که برای ما تقریباً عادی شده است. این اتفاق سال به سال قدرت خرید مردم را تهدید می‌کند. در این شرایط خرید قسطی می‌تواند راهکار خوبی باشد.

در کشورهای پیش‌رفته، مدل‌های خرید و فروش اعتباری برای تسهیل خرید اعتباری برای بالا بردن سطح رفاه مردم به کار گرفته می‌شوند. امّا در ایران به دلیل نبود زیرساخت‌های لازم، تاکنون کارت‌های اعتباری به معنای واقعی ایجاد نشده است.

چطور از قدرت خریدمان محافظت کنیم؟

فرض کنیم نیاز به یک گوشی موبایل داریم که تا همین چند وقت پیش قیمت آن حداکثر 2 میلیون تومان بوده است. امّا به یکباره با یک تلاطم اقتصادی قیمت آن تا 4 میلیون تومان افزایش یافته ولی بودجه ما تغییری نکرده است. حالا برای اینکه خرید خود را انجام بدهیم 3 راه داریم:

  1. سراغ بانک‌ها برویم و وام خرید کالا دریافت کنیم. طبیعتاً کار زمان‌بری است و باید ضامن و وثیقه تأمین کنیم و پیگیری زیاد و زمان زیادی صرف کنیم. البته که برای این مبلغ به دردسرش نمی‌ارزد.
  2. سراغ یک فروشگاه برویم که محصولات خود را به صورت قسطی به فروش می‌رساند. در این حالت نیاز ما احتمالاً مرتفع می‌شود. امّا اولاً نمی‌دانیم که آیا با شرایط بهتری می‌توانستیم خرید کنیم یا خیر؛ ثانیاً محدود به محصولاتی هستیم که در آن فروشگاه به فروش می‌رسد.
  3. سفارش خود را در دیرپرداز ثبت کنیم تا پس از استعلام قیمت از منصف‌ترین فروشندگان قسطی، از بین پیشنهادها قدرت انتخاب داشته باشیم.

دیرپرداز چه برتری‌هایی دارد؟

بنابراین خرید قسطی از دیر پرداز این برتری‌ها را نسبت به دو روش دیگر دارد:

  • امکان سفارش هر آنچه نیاز دارید، از هر فروشگاهی که باشد!
  • قدرت انتخاب از بین شرایط اقساط و ضمانت‌های مورد نیاز فروشندگان مختلف
  • آنلاین و بدون دردسر
  • کوتاه شدن زمان خرید

دیرپرداز به خرید قسطی چه کمکی می‌کند؟

کافی است کالای مورد نیاز، میزان پیش‌پرداخت و مقدار اقساط مطلوب‌تان را به ما اعلام کنید. در صورتی که بخواهید از فروشندگان قسطی طرف قرارداد با دیرپرداز خرید کنید، ما شرایط اقساط متناسب با اعتبار شما را به شما اعلام می‌کنیم و شما مناسب‌ترین شرایط را انتخاب می‌کنید. سپس پیش‌پرداخت را می‌پردازید، کالا را دریافت می‌کنید و به صورت ماهانه اقساط خود را در وب‌سایت دیرپرداز پرداخت می‌کنید.

امّا دیرپرداز شما را محدود نمی‌کند. در صورتی که می‌خواهید از فروشگاهی بجز دیرپزداز خرید کنید، سفارش هزینه خرید بدهید. در این صورت دیرپرداز پس از دریافت پیش‌پرداخت، مبلغ فاکتور را برای شما واریز می‌کنند و شما می‌توانید به راحتی از فروشگاه دل‌خواه‌تان بخرید. البته اقساط را به صورت ماهانه در وب‌سایت دیرپرداز پرداخت می‌کنید.

به همین سادگی دیرپرداز از شما حمایت می‌کند تا از نیازها و آرزوهای‌تان دست نکشید. می‌توانید همین حالا ثبت‌نام کنید و هرچه نیاز دارید سفارش دهید.

۱ دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *